וויקס, שופיפיי או וורדפרס – איזו פלטפורמת מסחר לוקחת ובגדול?
כל המכירות – אטסי? לא בטוח! שופיפיי כאלטרנטיבה או תוספת לחנות באטסי 9 דוגמאות לחנויות שופיפיי בתחום האסתטיקה והביוטי חנות שופיפיי לעסק קטן שופיפיי למסעדות שופיפיי וסליקה ישראלית חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל איך עושים קיצור לינקים בלי להסתבך מה זה שופיפיי קורס דיגיטלי – נכס דיגיטלי מניב 8 האפליקציות הכי שימושיות לשופיפיי איך להתכונן נכון לחג הקניות הישראלי – Shopping IL איך להפוך את חנות השופיפיי לעברית – המדריך המלא המדריך הפרקטי לשיווק מסעדות ובתי קפה בפייסבוק וויקס, שופיפיי או וורדפרס – איזו פלטפורמת מסחר לוקחת ובגדול? המדריך המלא לשיווק משרדי תיווך בפייסבוק איך לשתף קהלים מתוך הפיקסל של פייסבוק המדריך המקוצר למחקר במילים המדריך להתאמת סוג הקמפיין בפייסבוק למטרות שלנו המדד השקט – איך משפיע מדד התדירות על ביצועי הקמפיין שלכם? המדריך לכתיבת דף מכירה ארוך פיצ'ר חדש במערכת הפרסום Facebook Rules איך בונים תוכנית תוכן לעסק קטן – בינוני ?

וויקס, שופיפיי או וורדפרס – איזו פלטפורמת מסחר לוקחת ובגדול?

irit frank / יוני 24, 2019 / אתרי אינטרנט / 0 Comments

המסחר המקוון הוא מודל עסקי פופולרי ביותר בימינו. הוא מספק יתרונות רבים לבעלי עסקים שרוצים להציע את המוצרים שלהם בקנה המידה הרחב ביותר. נשווה בין שלושת האלטרנטיבות הפופולריות ביותר בתחום זה כיום, נעמוד על ההבדלים המהותיים ביניהם ונגדיר את קהל הסוחרים שיפיקו את מלוא התועלת מכל אחת מהן.

ניתחנו את הגורמים החשובים ביותר שעליהם יש לחשוב בעת פיתוח עסק בתחום המסחר המקוון – החל מתמחור, תכונות מיוחדות, עיצוב, פשטות השימוש ועד לנושאים כמו אחסון, יתרונות וחסרונות של כל פלטפורמה, קהל היעד של כל אחת, מספר תכונות מוצר מרבי, אופטימיזציה שיווקית ועוד.

בסופו של דבר, אנו מקווים שפירוט זה יעזור לכם לבחור את הפלטפורמה שתעניק לכם את הפתרון המלא ביותר לצרכי המסחר שלכם.

 

וויקס (WIX)

 

בהתבסס על המסלול שבחרתם: מסלול חינמי, $4.08, $9.25, $12.42, $16.17, $24.90 (מחירים חודשיים).

מחירי המוצרים מוצגים במטבע שלכם.

מאפיינים עיקריים

יתרונות

 

חסרונות

קהל יעד עיקרי

אנשים המחפשים אתר פונקציונלי שיוכלו לבנות בעצמם ואלה הזקוקים לרכיב מסחר מקוון שיתלווה אליו.

פשטות השימוש

כל מה שצריך לעשות זה להירשם, לבחור קטגוריית עיצוב ולבחור בתבנית. מערכת וויקס מדריכה אתכם לאורך כל האפשרויות והבחירות. באופן כללי, זה כל מה שדרוש למשתמש ללא יכולות טכניות גבוהות! כל שינוי או התאמה קלים מאוד לביצוע. ניתן לבחור בכלי זה למסחר מקוון במידה ואתם רק עושים את צעדיכם הראשונים בתחום.

שופיפיי – SHOPIFY

מחירים

בהתאם למסלול הנבחר: $9, $29, $79, $179 (לחודש)

מאפיינים עיקריים

יתרונות

חסרונות

קהל יעד עיקרי

פלטפורמה זו מתאימה גם למתחילים בתחום המסחר המקוון וגם למקצוענים. המתחילים יעריך את העיצוב הידידותי למשתמש שמלווה אתכם לכל אורך הליך בניית חנות שנראית נהדר. והמשתמשים המקצועיים יותר יכולים לנצל את טווח האפשרויות וההגדרות הקיימות בממשק של שופיפיי.

פשטות השימוש

פלטפורמת שופיפיי מציעה דרך פשוטה להשקת חנות מקוונת שנגישה לכולם. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור משתמש, לבחור את התבנית החינמית, להגדיר את העיצוב – וזה הכול. יש לעקוב אחר ההוראות המופיעות בתפריט מצד שמאל, להוסיף מוצרים ופרטים לגביהם ולבחור את האפשרויות המועדפות עליכם. תפעול החנות הינו די פשוט וישיר. שופיפיי מאוד נגיש מבחינה זו.

ווקומרס (וורדפרס) – WooCommerce

מחירים

חינם, מדובר בפלאגין של וורדפרס

מאפיינים עיקריים

יתרונות

חסרונות

קהל יעד עיקרי

קהל היעד העיקרי של התוסף הוא, מן הסתם, המשתמשים שכבר פעילים בפלטפורמה של וורדפרס ומנהלים בה אתרים. אם כבר יש לכם אתר ואחסון, והאתר מתפתח יפה, כל מה שדרוש לכם הוא להתקין את התוסף וזה הכול. אם אין לכם אתר, תצטרכו לבנות אחד מאפס.

פשטות השימוש

ברגע שכבר התקנתם את התוסף על אתר הוורדפרס שלכם, העבודה די ברורה. ניתן לערוך כל פרט דרך הממשק של וורדפרס, לבדוק כל אלמנט ולהמשיך לעבוד על המוצרים והעמודים עד שתהיו מרוצים מהתוצאה. כל עוד יש לכם מידע בסיסי בוורדפס – לא תהיה לכם שום בעיה. באופן כללי, התוסף הזה נועד להקל על חייהם של משתמשי וורדפרס המעוניינים לשלב חנות באתר שלהם. התוסף עצמו עובד מצוין, מספק אפשרויות יעילות ומועילות ודי ידידותי למשתמש בסך הכול. מדובר באפשרות טובה שלא נופלת מהאיכויות של שופיפיי.

נשמח לעזור לכם להקים חנות מקוונת בכל אחת מהפלטפורמות ולנצל את האפשרויות הייחודיות שיש לכל אחת מהן על מנת להגיע למחזור מכירות מרשים תוך זמן קצר. צרו קשר עוד היום וקבלו תכנית עבודה מסודרת להקמה מזורזת של חנות אסתטי ובעלת ביצועים מעולים.