איך לשתף קהלים מתוך הפיקסל של פייסבוק
כל המכירות – אטסי? לא בטוח! שופיפיי כאלטרנטיבה או תוספת לחנות באטסי 9 דוגמאות לחנויות שופיפיי בתחום האסתטיקה והביוטי חנות שופיפיי לעסק קטן שופיפיי למסעדות שופיפיי וסליקה ישראלית חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל איך עושים קיצור לינקים בלי להסתבך מה זה שופיפיי קורס דיגיטלי – נכס דיגיטלי מניב 8 האפליקציות הכי שימושיות לשופיפיי איך להתכונן נכון לחג הקניות הישראלי – Shopping IL איך להפוך את חנות השופיפיי לעברית – המדריך המלא המדריך הפרקטי לשיווק מסעדות ובתי קפה בפייסבוק וויקס, שופיפיי או וורדפרס – איזו פלטפורמת מסחר לוקחת ובגדול? המדריך המלא לשיווק משרדי תיווך בפייסבוק איך לשתף קהלים מתוך הפיקסל של פייסבוק המדריך המקוצר למחקר במילים המדריך להתאמת סוג הקמפיין בפייסבוק למטרות שלנו המדד השקט – איך משפיע מדד התדירות על ביצועי הקמפיין שלכם? המדריך לכתיבת דף מכירה ארוך פיצ'ר חדש במערכת הפרסום Facebook Rules איך בונים תוכנית תוכן לעסק קטן – בינוני ?

איך לשתף קהלים מתוך הפיקסל של פייסבוק

irit frank / מרץ 18, 2017 / פרסום בפייסבוק / 0 Comments

אם אתם עוסקים בשיווק דיגיטלי בתור עצמאים או שכירים או שאתם מנהלי מותג שחברה חיצונית מנהלת עבורו את הפרסום בפייסבוק, יש מצב שאתם צריכים לעיתים לחלוק קהלים ומידע (DATA) מתוך הפיקסל של חשבון הפרסום שלכם או של הלקוח שלכם בפייסבוק.

מדוע צריך לשתף קהלים?

אני מניחה שזה קרה לרוב מי שקוראים את המאמר, לקוח הגיע אליכם וסיכמתם על תחילת עבודה, ובמהלך עבודת ההכנה גיליתם שחשבון המודעות שלנו אינו נמצא "ברשותו" אלא ברשות הסוכנות הקודמת אשר ניהלה לו את הקמפיינים, כל ה DATA, כל התובנות, כל הקהלים שנצבעו ונצברו שם הכל איננו.
בעבר לא היה הרבה מה לעשות עם זה… היום לשמחתנו יש פיתרון והוא אפילו פשוט.
ברוב המקרים (ואני מדברת על 99%) מהמקרים אנחנו נרצה גישה לנתונים האלו. אנחנו ממש לא רוצים להתחיל ללמוד הכל מהתחלה. אנחנו רוצים להביא תוצאות ומהר, והדרך הכי טובה זה על ידי לימוד וחקירה של הסטטיסטיקה של קמפיינים קודמים בחשבון.
בעזרת Reverse Engineering של ה DATA בחשבון אנחנו יכולים להבין מי קהל היעד, איזה מסר מניע אותו לפעולה טוב יותר, תחומי עניין של קהל היעד וכו.
חשוב לי להדגיש, חזור והדגש. אבל ממש ממש , שה Data הזו היא קריטית עבור כל עסק שרוצה לגדול עם הזמן ולהנות גם מהטעויות שהוא עשה בקמפיינים שלו. כן כתבתי טעויות, זו לא טעות 🙂 אני מהאסכולה שגורסת שגם מהכישלונות הכי מפוארים שלנו אפשר ללמוד משהו עבור התנהלות טובה יותר לעתיד.

הוסיפו חשבון מודעות נוסף לביזנס מנג'ר

אני מניחה שחלק מהלקוחות מגיעים כבר עם (BM (Business Manager של הארגון, במידה ולא, יש לפתוח BM חדש בכתובת הזו
עכשיו כשיש לנו BM אפשר לגשת לעבודה :

עכשיו נוסיף חשבון מודעות כאן :

ואז נלחץ על הוסף חשבון:

לאחר שיש לנו חשבון מודעות ו BM לעבוד איתו, אנחנו נרצה לבקש גישה לחשבון המודעות הישן או לעשות לו claim. קחו בחשבון שברגע שעשינו claim לחשבון מודעות לא ניתן יהיה להשמיט את החשבון מה BM. לכן אם זה לא העסק שלנו, ואנחנו רק מבקשים גישה אנחנו פשוט לוחצים על Request Access
לאחר מכן אנחנו נכניס את המספר הסיריאלי של החשבון אליו אנחנו מבקשים גישה

שיתוף הפיקסל של פייסבוק

עכשיו כאשר יש לנו גישה מתוך ה BM לחשבון המודעות שאנחנו רוצים אנחנו יכולים לשתף פיקסלים

בחרו את הפיקסל שברצונכם לשתף מהרשימה ולחצו “Assign Ad Accounts.”

עכשיו, מי שמנהל את חשבון המודעות והקמפיינים יכול לגשת לפיקסל ולכל המידע שיש בו : לייצר קהלים, המרות וכו
אם אתם רוצים לחלוק קהל ספציפי, זה מאוד פשוט לביצוע.
לאחר שהוספנו את חשבון המודעות הרלוונטי לBM שלנו אנחנו נגש לקהלים, נסמן את הקהל הספציפי שאנחנו רוצים לחלוק נלחץ על actions ואז על share
בוחרים את חשבון המודעות שאנו רוצים לחלוק איתו את הקהל ונאשר גישה גם לאנליזה וגם לטרגוט ויצירת קהלים.

אם אתם רוצים ללמוד עוד הפיקסל של פייסבוק, אני מזמינה אתכם להצטרף למחזור הבא של הסדנא שלי "נפלאות הפיקסל" כל הפרטים כאן

שיהיו לנו המרות שמחות