חנות שופיפיי לעסק קטן
כל המכירות – אטסי? לא בטוח! שופיפיי כאלטרנטיבה או תוספת לחנות באטסי 9 דוגמאות לחנויות שופיפיי בתחום האסתטיקה והביוטי חנות שופיפיי לעסק קטן שופיפיי למסעדות שופיפיי וסליקה ישראלית חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל איך עושים קיצור לינקים בלי להסתבך מה זה שופיפיי קורס דיגיטלי – נכס דיגיטלי מניב 8 האפליקציות הכי שימושיות לשופיפיי איך להתכונן נכון לחג הקניות הישראלי – Shopping IL איך להפוך את חנות השופיפיי לעברית – המדריך המלא המדריך הפרקטי לשיווק מסעדות ובתי קפה בפייסבוק וויקס, שופיפיי או וורדפרס – איזו פלטפורמת מסחר לוקחת ובגדול? המדריך המלא לשיווק משרדי תיווך בפייסבוק איך לשתף קהלים מתוך הפיקסל של פייסבוק המדריך המקוצר למחקר במילים המדריך להתאמת סוג הקמפיין בפייסבוק למטרות שלנו המדד השקט – איך משפיע מדד התדירות על ביצועי הקמפיין שלכם? המדריך לכתיבת דף מכירה ארוך פיצ'ר חדש במערכת הפרסום Facebook Rules איך בונים תוכנית תוכן לעסק קטן – בינוני ?

חנות שופיפיי לעסק קטן

irit frank / אוגוסט 30, 2021 / ללא קטגוריה / 0 Comments

שופיפיי לעסק קטן – בצעדים קטנים להצלחה גדולה

לא פשוט לפתוח עסק כיום – והסטטיסטיקה כלל לא מעודדת. עוד לפני הקשיים הרבים שנערמו עלינו בשנים האחרונות, אחוז ההישרדות של עסקים תמיד היה נמוך להחריד. ולפעמים נראה שיחידי הסגולה ששרדו פשוט לא רוצים לחלוק את הסודות.

אז אני כאן כדי לתת לכם טיפ אחד בסיסי וחשוב – מתחילים בקטן? משקיעים בקטן!

וכאן בדיוק נכנס לתמונה השירות המופלא של שופיפיי. למעשה, מדובר בפלטפורמה שבנו אנשים חכמים מאוד וחשבו על הכול בשבילכם.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני שתלויה רק בכם (בניגוד למסחר דורפשיפינג ודומיו באתרים הגדולים כגון אמזון ו/או איביי), מאפשרת לכם להקים חנות שתהיה ה"בייבי" שלכם, ותעלה הרבה פחות מלפתוח חנות פיזית בכל עיר שהיא.

עולם האינטרנט והאפשרויות שלו לעסק הקטן

האינטרנט הוא למעשה שעשה את המהפכה הגדולה בתחום העסקים. מאז שניתן למכור ישירות מוצרים ושירותים אונליין, נעלם הצורך באינספור אלמנטים שהיו דרושים על מנת לקדם עסק.

אפילו הליך השיווק נעשה הרבה יותר פשוט ונגיש ואינו דורש יותר עשרות אלפי שקלים בחודש.

לעסק קטן – גם הפרסום "קטן", כלומר מצומצם ומותאם.

אך מה לפרסם ולאן להוביל? למקום שבו אפשר לקנות. וזו בדיוק הסיבה לכך שפלטפורמת שופיפיי נהייתה בשנים האחרונות לפתרון אוניברסלי עבור מרבית העסקים הקטנים, המותגים העצמאיים והמוכרים שמעוניינים באתר משלהם, אך עם הנוחות של "השחקנים הגדולים" בשוק.

שופיפיי זוהי פלטפורמת מכירות שכוללת בתוכה את כל המערך של חנות מקוונת, בעלויות סבירות, עם ניהול מלאי, מערכי מבצעים, אפשרות להוסיף מוצרים בקלות וגם לנהל את העסקאות שלכם באופן נוח ומותאם לישראל, כולל סליקה מאובטחת שבעזרתה ניתן גם להוציא קבלות ולנהל את כל הנהלת החשבונות בצורה יעילה, פרקטית ומינימליסטית – בדיוק מה שכל עסק קטן צריך.

למה שופיפיי?

איזה עסקים קטנים יכולים להקים חנות שופיפיי?

כמעט כל בית עסק, קטן כגדול, יכול לגבש את המוצרים/השירותים שלו ליחידות מכר בשופיפיי. כמו כן, המערכת כוללת מספר רב של תוספים המתאימים לאינספור נותני שירות, כך שכמעט כל בית עסק יכול לבסס את עבודתו על חנות מקוונת על בסיס הפלטפורמה המוכרת והמוכחת הזאת.

וכל בעל עסק אחר!

כל דבר, שירות, מוצר, מבצע או הצעה לזמן מוגבל – אם אפשר למכור ולשווק את זה, אז ניתן לעשות זאת בצורה חכמה ומתקדמת בשופיפיי.

כל מה שדרוש כאן הוא מעט דמיון ותושייה – וספק מהימן שיקים את חנות החלומות שלכם.

אני והצוות שלי מיומנים בהקמה מהירה, יעילה ופרקטית של חנויות מותאמות וייחודיות, בעלות מראה מוקפד ומעוצב, והכי חשוב – ממירות.

רוצים להתחיל למכור בתור עסק קטן, אך משגשג? דברו איתי, ואני אראה לכם איך עושים את זה!