חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל

חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל

irit frank / יוני 7, 2021 / אתרי אינטרנט שופיפיי / 0 Comments

אם למישהו עוד היה ספק לגבי החשיבות של אינטגרציה בין העולם האמיתי לאינטרנט בכל הקשור למסחר – אחרי שנת 2020 לאף אחד כבר אין ספק שאין צורך להסתמך אך ורק על מבקרים שמגיעים פיזית לחנות שלכם. חנויות רבות סבלו הפסדים כספיים קשים בשל הצורך לתחזק את המבנה ואת כוח האדם השוטף, למרות שהרוב המכריע של המכירות עבר לצד הווירטואלי, ולכן המרוויחים הגדולים מהמשבר הגדול שפקד את העולם עם משבר הקורונה היו כל מי שהשכילו להיערך לפעילות מבוססת אונליין.

שליחויות – הדבר שעליו ייפול ויקום הסחר אונליין

על מנת שהחנות שלכם תתקדם ותתפתח בקצב הדרוש לכם, חשוב ליצור זרימה קלילה וישירה בין התהליכים השונים, כולל השלב הקריטי של רישום ההזמנה, הכנתה והעברתה לשירות השליחויות. כל קיזוז בתהליך הזה מאפשר לייעל את העסק, לחסוך בעלויות ולקבל פידבקים נלהבים מהלקוחות שיקבלו את המשלוח שלהם תוך זמן קצר הודות לפנייה לספק מעולה.

לכאורה, חברות השליחויות עובדות במישור הפיזי ולא מתקשרות לעולם הווירטואלי, אך גם הם הבינו את האפשרויות הרבות הגלומות באינטרנט ויצרו מערכי שיתוף פעולה שמאפשרים להעביר את פרטי ההזמנות באופן אוטומטי ולחבר בצורה מושלמת בין כל השלבים והגורמים המעורבים באספקת המוצר/ים ללקוח.

שליחויות ושופיפיי – כן הולך ביחד

מילת המפתח בכל הקשור לשילוח מוצרים – אינטגרציה. חברות שילוח מעניקות את סביבת העבודה המותאמת לדרישות ולמאפיינים הטכניים של שופיפיי, כך שהגדרת תנאי המשלוח נעשית בקליק על ידי הלקוח וללא כל מאמץ לא מצד הקונה, ולא מצד המוכר. מערך שכזה נקרא API וניתן להטמיע אותו בחנות השופיפיי שלכם יחסית בקלות. כל מה שדרוש הוא לבחור את חברת המשלוחים המתאימה והרצויה, ליצור איתה קשר ברמה הראשונית על מנת לבסס את השותפות, ומכאן הכל יכול לזרום ללא כל בעיה.

חברות שליחויות בעלות ממשק המתחבר לשופיפיי

לא כל חברת שליחויות טרחה להתממשק עם המערך של שופיפיי, אך למרבה המזל גם יש ממה לבחור.

אספנו עבורכם שלוש חברות משלוחים שמודיעות קבל עם ועדה שהם מספקות שירות ותמיכה לבעלי חנויות המנוהלות על ממשק שופיפיי:

תפוז – הוקמה במטרה להעניק מענה ושירותים ברמה גבוהה לתחום המסחר האלקטרוני ולכן ביססה את כל המערכות הדרושות לשם פעילות שוטפת ונוחה מול כל הגורמים המעורבים, כולל התממשקות יעילה ומוכחת עם מערכי שופיפיי.

תמנון – חברת שליחויות בפריסה ארצית עם סניפים ירושלים, מרכז, צפון, דרום ואילת, כולל מרכזים לוגיסטיים בכל חמשת היעדים ותמיכה טכנית בטלפון ואונליין בשעות הפעילות.

נגב – חברה ייעודית למתן שירות לאתרי סחר מקוונים, מונה מעל ל-120 עובדים ומעניקה שירות גמיש ומתפתח בהתאם לשינויים המתרחשים בשוק הווירטואלי. מעניקה מגוון אפשרויות שילוח ותשלום, כולל גוביינא, החתמת מסמכים, משלוח מיידי או ב-24
שעות (באזור גוש דן והמרכז בלבד). הממשקים משויכים למרכזים לוגיסטיים ורכזי פרויקטים לביצוע מיידי של כל משלוח

שירות מחסן לוגיסטי, מתממשקים למגוון פלטפורמות בינהן גם שופיפיי.  – איגולד

 

כפי שניתן לראות, משלוחים משחקים תפקיד מפתח בתחום הסחר האלקטרוני של מוצרים פיזיים. באמצעות בחירה באנשי מקצוע שיקימו לכם חנות מקוונת מקצועית ומקודמת בגוגל על בסיס שופיפיי ושיתוף פעולה עם חברות שליחויות המסוגלות להתממשק עם הפלטפורמה המעולה הזאת – תוכלו לשבור שיאי מכירות שלא הייתם יכולים גם אם הייתם פתוחים 24 שעות ביממה, כי זה בדיוק היופי של חנות מקוונת – היא פתוחה מסביב לשעון בלי שום עבודה מצדכם, באמצעות אוטומציה ושירותים משלימים ברמה גבוהה. לנו כל הפתרונות להקמת חנות שופיפיי שתזניק לכם מכירות!