חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל
כל המכירות – אטסי? לא בטוח! שופיפיי כאלטרנטיבה או תוספת לחנות באטסי 9 דוגמאות לחנויות שופיפיי בתחום האסתטיקה והביוטי חנות שופיפיי לעסק קטן שופיפיי למסעדות שופיפיי וסליקה ישראלית חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל איך עושים קיצור לינקים בלי להסתבך מה זה שופיפיי קורס דיגיטלי – נכס דיגיטלי מניב 8 האפליקציות הכי שימושיות לשופיפיי איך להתכונן נכון לחג הקניות הישראלי – Shopping IL איך להפוך את חנות השופיפיי לעברית – המדריך המלא המדריך הפרקטי לשיווק מסעדות ובתי קפה בפייסבוק וויקס, שופיפיי או וורדפרס – איזו פלטפורמת מסחר לוקחת ובגדול? המדריך המלא לשיווק משרדי תיווך בפייסבוק איך לשתף קהלים מתוך הפיקסל של פייסבוק המדריך המקוצר למחקר במילים המדריך להתאמת סוג הקמפיין בפייסבוק למטרות שלנו המדד השקט – איך משפיע מדד התדירות על ביצועי הקמפיין שלכם? המדריך לכתיבת דף מכירה ארוך פיצ'ר חדש במערכת הפרסום Facebook Rules איך בונים תוכנית תוכן לעסק קטן – בינוני ?

חברות שליחויות שעובדות עם חנויות שופיפיי בישראל

irit frank / יוני 7, 2021 / אתרי אינטרנט שופיפיי / 0 Comments

חברות שליחויות בעלות אינטגרציה עם שופיפיי שעוזרות לכם לפצח את שוק הסחר של 2021

אם למישהו עוד היה ספק לגבי החשיבות של אינטגרציה בין העולם האמיתי לאינטרנט בכל הקשור למסחר – אחרי שנת 2020 לאף אחד כבר אין ספק שאין צורך להסתמך אך ורק על מבקרים שמגיעים פיזית לחנות שלכם. חנויות רבות סבלו הפסדים כספיים קשים בשל הצורך לתחזק את המבנה ואת כוח האדם השוטף, למרות שהרוב המכריע של המכירות עבר לצד הווירטואלי, ולכן המרוויחים הגדולים מהמשבר הגדול שפקד את העולם עם משבר הקורונה היו כל מי שהשכילו להיערך לפעילות מבוססת אונליין.

שליחויות – הדבר שעליו ייפול ויקום הסחר אונליין

על מנת שהחנות שלכם תתקדם ותתפתח בקצב הדרוש לכם, חשוב ליצור זרימה קלילה וישירה בין התהליכים השונים, כולל השלב הקריטי של רישום ההזמנה, הכנתה והעברתה לשירות השליחויות. כל קיזוז בתהליך הזה מאפשר לייעל את העסק, לחסוך בעלויות ולקבל פידבקים נלהבים מהלקוחות שיקבלו את המשלוח שלהם תוך זמן קצר הודות לפנייה לספק מעולה.

לכאורה, חברות השליחויות עובדות במישור הפיזי ולא מתקשרות לעולם הווירטואלי, אך גם הם הבינו את האפשרויות הרבות הגלומות באינטרנט ויצרו מערכי שיתוף פעולה שמאפשרים להעביר את פרטי ההזמנות באופן אוטומטי ולחבר בצורה מושלמת בין כל השלבים והגורמים המעורבים באספקת המוצר/ים ללקוח.

שליחויות ושופיפיי – כן הולך ביחד

מילת המפתח בכל הקשור לשילוח מוצרים – אינטגרציה. חברות שילוח מעניקות את סביבת העבודה המותאמת לדרישות ולמאפיינים הטכניים של שופיפיי, כך שהגדרת תנאי המשלוח נעשית בקליק על ידי הלקוח וללא כל מאמץ לא מצד הקונה, ולא מצד המוכר. מערך שכזה נקרא API וניתן להטמיע אותו בחנות השופיפיי שלכם יחסית בקלות. כל מה שדרוש הוא לבחור את חברת המשלוחים המתאימה והרצויה, ליצור איתה קשר ברמה הראשונית על מנת לבסס את השותפות, ומכאן הכל יכול לזרום ללא כל בעיה.

חברות שליחויות בעלות ממשק המתחבר לשופיפיי

בשנים האחרונות שופיפיי מתפתחת בקצב מהיר וניתן למצוא בה מגוון רחב של אפליקציות שמטרתן למלא כל צורך של חנות מקוונת באופן כמה שיותר אוטומטי ונוח (במילים אחרות – ליצור מערך שיקל עליכם את המכירות). לאחר תקופה ארוכה שהיה צריך לחפש שירותי משלוחים שמכירים את שופיפיי וטרחו ליצור כלי שמתממשק איתם, כיום אפשר פשוט לאתר את החברה שכבר יש לה אפליקצייה מתאימה ומופיעה ברשימת האפליקציות בפלטפורמה עצמה. תמיד כדאי לחפש מקרוב, כדי שהאלמנטים השונים בחנות יעבדו בסינרגיה מושלמת.

מה זה אומר בעצם? שלחברות האלה כבר יש אפיק ישיר שמחבר בין מסד הנתונים של החנות שלכם למסד הנתונים של חברת השליחויות, וזה מקצר תהליכים באופן מהותי.

בין החברות בעלות האפליקציות להתממשקות מיידית עם שופיפיי:

ניתן לבחון את כל האפליקציות לכמה ימים לפני שתתחייבו לתשלום חודשי. בחירת החברה נעשית על בסיס יכולות העבודה שלהם, מהירות המשלוחים לאזורים החשובים לכם, כולל שילוח לחו"ל, או לחילופין, בחירה בשירות איסוף עצמי מנקודות נבחרות – אתם בוחרים את השירות שהכי יתאים ללקוחות שלכם. לא קל לעבור על כל החברות ולבחור את זו שתתאים לעסק שלכם כמו כפפה ליד, אך מדובר בהליך קריטי, משום שלאחר שתסגרו את כל הנושאים הטכניים – תוכלו להתחיל לצמוח בקצב הרבה יותר מהיר.

כפי שניתן לראות, משלוחים משחקים תפקיד מפתח בתחום הסחר האלקטרוני של מוצרים פיזיים. באמצעות בחירה באנשי מקצוע שיקימו לכם חנות מקוונת מקצועית ומקודמת בגוגל על בסיס שופיפיי ושיתוף פעולה עם חברות שליחויות המסוגלות להתממשק עם הפלטפורמה המעולה הזאת – תוכלו לשבור שיאי מכירות שלא הייתם יכולים גם אם הייתם פתוחים 24 שעות ביממה, כי זה בדיוק היופי של חנות מקוונת – היא פתוחה מסביב לשעון בלי שום עבודה מצדכם, באמצעות אוטומציה ושירותים משלימים ברמה גבוהה. לנו כל הפתרונות להקמת חנות שופיפיי שתזניק לכם מכירות!

צריכים עזרה עם הקמה ואו שדרגו חנות השופיפיי שלכם?
צרו איתי קשר